PK Recenze

3. ledna 2016 v 14:30 | Kukí |  Paradise Kiss

Název: Paradise Kiss ( (パラダイス・キス) )
Edice: 12 TV Episod
Společnost: Madhouse
Režisér: Osamu Kobayashi, Nobuteru Yuki
Žánr: Komedie, Drama, Romance


Yukari je obyčejná školačka Vysoké školy s cíly do budoucna a tajně zamilovaná do svého spolužáka. S myšlenkou, že pro svou matku není dostatečně dobrá. Tvrdě se učí a pracuje na sobě, aby splnila veškerá očekávání. Ale co Osud nechtěl, Yukari se setkává s Arashim - respektivě jí zastaví z ničeho nic na ulici. Má nutkání jí říci, že má perfektní tělo. Yukari myslící si, že je to jen nějaký úchylný blázen se dá na útěk. Narazí na Isabellu - spolupracovníka Arashiho - to už je na Yukari moc a omdlí.
Brobouzí se v poněkud zvláštním Ateliéru - Paradise Kiss. Yukari je vysvětleno, že se jedná o skupinku žáku pracující na úkolu pro Vysokou školu Módního zaměření, a že jí chtějí jako modelku, protože se perfektně k tomu hodí.
Yukari se chvíli kroutí, ale nakonec kývne na jejich nabídku.
S tímto rozhodnutím se jí změní dosavadní život, který vedla. Místo učení pomáhá se šaty a má i nové přátele. A z nudné školačky se stává atraktivní žena. A že by i provokující novou lásku?
Prožijte starosti a strasti nejen Yukari.

Je to anime ze života - žádné sci-fi, Mecha či kouzla. Něco, co se stát může. Jen upozorňuji na styl tvorby - ne každému se může líbit, ale musím říci, že k tomuto Anime se to perfektně hodí :)

Klikni na obrázek - zvětší se ti

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama